wtorek, 26 czerwca 2012

26.06.12

Cztery kompletnie różne sukienki.. Postanowiłam, że w kolejnych postach pojawią się mini kolekcje każdej z nich.
ENG: Four completely different outfits. I decided that in the next posts I'll show you a mini-collection of each of the dresses.
Która podoba Wam się najbardziej?/Which one do you like the most? :)
The first one reminds me of a peacock ;)
Te dwie sukienki są moimi ulubionymi. These two dresses are my favourites.
Czerwone sukienki są zawsze ok! Red dresses are always good!

czwartek, 21 czerwca 2012

see the rainbow

Dzisiaj kołnierzyki. Całkiem lubię ten element stroju. Bo ugrzeczniają:) A Wy?
ENG: Collars. I have to admit that I like them pretty well! They change the outfit to be more polite. And how about you? Do you like collars?
OK. Może ten pierwszy zestaw nie jest taki super, ale spójrzcie tylko na te tęczowe spodnie:D
OK. Maybe the first outfit isn't so cool, but just look at those rainbow pants!:D
First steps...
see-through


wtorek, 19 czerwca 2012

Shoes

Kosmiczne buty. W sumie to nie wiem, czy takie znowu kosmiczne. Widziałam w życiu bardziej szalone. Te są takie o. Można się zastanawiać (albo i nie) czemu taki projekt dopracowany. Dopracowany (przynajmniej wg moich kryteriów) bo szedł na konkurs. Zaprojektuj obuwie czy coś. Ale chyba za młoda wtedy byłam, bo regulamin obejmował osoby tylko 18+ albo im się nie spodobało. Pewnie to i to:D
ENG: Cosmic shoes. Actually, I'm not sure if I could give them that name. I saw crazier shoes. If you're wondering (or no) why this draw looks more professional, you need to know that I prepared it for a contest. Unfortunatelly, I was then too young. Persons under 18 yrs old couldn't take the participation. So sad!
projekt butów. chyba się inspirowałam Edelmanem:D
można kliknąć na zdjęcie, żeby powiększyć/click on a picture to enlarge


niedziela, 17 czerwca 2012

Flowers on Sunday

Projekty bardziej podchodzą pod wiosnę, ale w końcu lato się jeszcze oficjalnie nie rozpoczęło;). Raczej nie zamierzam doplatać tu jakiejś filozofii o inspiracjach. Szczerze mówiąc rzadko kiedy coś mnie inspiruje. Trochę dziwne, co? Projekty pochodzą raczej z głowy, a ta mini-kolekcja powstała z malowania różowych plamek.
ENG: Designs are more suitable for spring, but summer didn't officially begin;). I don't want to write about my inspirations. Actually, something rarely inspires me. Don't you think it's a little bit strange for a person who likes to draw/design?:D 

 


Now you can follow this blog with Bloglovin
sobota, 16 czerwca 2012

16.06.12

Dzisiaj trochę o rysowaniu za pomocą myszki! Niedawno kolega podesłał mi link do świetnej strony. Gdy zobaczyłam co tam można robić byłam wniebowzięta:) Efekty poniżej:
ENG: Today something about drawing with a computer mouse!  My school friend recently sent me a link to the great page. When I discovered what can I do there I was extremely happy:) The effects:

Muszę przyznać, że rysowanie myszką jest...hmm bardzo ciekawe. Na pewno lepszy efekt osiągnęłabym
przy pomocy tabletu:)
ENG: I have to admit that drawing with a computer mouse is... hmm very interesting:D. Tablet will give better effects, but I haven't got it.


piątek, 15 czerwca 2012

O sukience studniówkowej słów kilka.

Suknie i sukienki, czyli to co lubię najbardziej. Zarówno projektować, jak i ubierać. Przez całe liceum rysowałam wyłącznie projekty sukni balowych. Miało to oczywiście związek z nadchodzącą studniówką. Niestety, na żaden projekt nie mogłam się zdecydować. Pozostało mi więc przeszukiwanie wieszaków sklepowych. Wiedziałam, że sukienka musi być długa i mieć odkryte plecy. Jak to z kupowaniem bywa - nagle, gdy czegoś potrzebujemy, sklepy cierpią na deficyt rzeczy, które nadają się do ubrania... chyba nie muszę wspominać, że po studniówce w witrynach sklepowych pojawiło się mnóstwo pięknych rzeczy :) Na szczęście poszukiwanie odpowiedniej sukienki nie zajęło mi dużo czasu.

Moja studniówkowa kreacja, była bardzo podobna do tej w środku. Może kiedyś ją pokażę :)


A jak było z Waszymi sukienkami?/ Jak je sobie wyobrażacie?

czwartek, 14 czerwca 2012

14.06.12

 Malowanie farbami nigdy nie należało do moich ulubionych zajęć. Zawsze lubiłam szkicować, bez dodawania kolorów. Tą czynność zostawiałam moim koleżankom z ławki:P. Pamiętam jeszcze czasy podstawówki, gdy dostawałam 'zlecenia' zapełnienia kartki modelkami w różnych strojach. Do pokolorowania właśnie.


Bardzo lubię te szkice...
Zieleń+fiolet. Czemu nie! :)

Te brązowe buty (najlepiej ze skóry) widziałabym chętnie w mojej szafie.

Czasami lepiej nie bawić się kolorami(przynajmniej w moim przypadku) :D

środa, 13 czerwca 2012

13.06.12

Dzisiaj trochę koloru. Najczęściej zostawiam projekty w surowym stanie, czyli w wersji b&w. Zawsze sobie obiecuję, że kiedyś je dokończę, ale to kiedyś nie może jakoś nadejść...
Do kolorowania używam farb. Zwykle są to akwarele.Udajemy, że nie widzimy twarzy.


Suknia jest w kolorze lekko różowym, czego tu oczywiście nie widać. Patrząc na efekt końcowy mam wrażenie czegoś w rodzaju deja vu ;)
Projekt z tego roku. Poprzednie z 2010. Zawsze się zastanawiam, czy oby nie cofam się artystycznie w rozwoju.
Jak można zauważyć lubię dodatki w postaci różnych aplikacji, czyli wszelkiego rodzaju kwiatków, kuleczek, kamyczków etc. 

wtorek, 12 czerwca 2012

12.06.12

Dzisiaj wpadłam na pomysł, by założyć bloga poświęconego modzie. Wiem, wiem... nic odkrywczego:D
W blogosferze istnieje już mnóstwo stron o takiej tematyce, aczkolwiek ja chciałabym podzielić się moimi amatorskimi 'projektami' ubrań.


Niedługo wrzucę moje dawniejsze prace. W kolorze ;)

Obserwatorzy

Wszystkie projekty na blogu są moją własnością.
All rights reserved.